SERVIO Hotel // Про продукт / Інтерфейси з зовнішніми системами
Інтерфейси з зовнішніми системами

Комплексна атоматизація
SERVIO легко інтегрується з іншими вже функціонуючими в готелі системами: бухгалтерські програми, системи контроля доступу і т.п. У випадку відсутності подібних систем, ми допоможемо вибрати найбільш вигідні з існуючих на ринку пропозицій підключити їх до системи SERVIO.
 
Найбільш необхідними для сучасного готелю системами являються:


СКУД – система контроля управління доступом
В єдиному комплексі з готельною системою управління, електронні картки можуть використовуватися не тільки в якості ключа, але і для ідентифікації гостя в ресторанній системі, а також для служби прийому та розміщення, при розрахунках й інших операцій. Інтерактивна система контроля управління доступом дозволяє в реальному масштабі часу відслідити поточний стан номерного фонду та службових зон, всі операції з участю електроних ключів, а також отримати статистичні дані по відвідуванню готельних зон співробітниками та клієнтами готелю. SERVIO працює зі всіма відомими на ринку замковими системами


Управління кафе/баром/рестораном
Для управління рестораном та баром ми пропонуємо програмний комплекс нового покоління POS-систем SERVIO, Compas SQL 2010.
Склад системи:
Модуль SERVIO POS-модуль
Модуль SERVIO WorkDesk
В якості програми, яка використовується для складського обліку - модуль Compas SQL 2010.
Модулі SERVIO POS-модуль, SERVIO WorkDesk- це інструмент для роботи в торговому залі ресторана, кафе, бара, на робочих місцях офіціантів, касирів, барменів. Система надає можливість автоматизувати всі процеси на підприємствах громадського харчування: адміністрування залу, планування, контроль запасів, безпеки, формування меню, ведення системи заохочення клієнтів, бухгалтерський облік, аналіз і т.п. Система SERVIO дозволяє виконувати такі операції, як закриття ресторанних та інших рахунків гостя на відповідний номер з автоматичною перевіркою балансу особового рахунку, закриття рахунків гостей, які непроживають у готелі, і багато іншого.
а детальніше >>

Бухгалтерські системи
SERVIO повністю інтегрована з комплексом прикладних бухгалтерських програм, таких як 1С: Бухгалтерія та ін. Це дозволяє здійснити експорт даних з системи і вести фінансову діяльність, відповідну діючому законодавству. Перенесення даних максимально автоматизовані і виключають помилки або некоректні дії зі сторони персоналу. Система сама виконує нарахування за надані послуги, роздруковує рахунки та звіти, а також виконує інщі функції.


Телефонна та інтернет тарифікація
SERVIO дозволяє виконати стиковку з різноманітними системами телефонної тарифікації, які дозволяють виконувати зручні розрахунки з проживаючими за їхні розмови, а також вирішити питання внутрішнього обліку телефонних дзвінків. Такі системи дозволяють проводити детальний фінансовий аналіз телефонних розмов, інженерну аналітику статистику завантаження ліній і т.п. Стиковка з системами інтернет тарифікації дозволяє тарифікувати інтернет-трафік гостей по номерам, проводити автоматичне або ручне закриття доступу. Можлива оплата певної кількості трафіку, а також безлімітний доступ


Платне телебачення
Можливість підключення до систем тарифікації платного телебачення дозволить організувати платний перегляд одного або кількох телеканалів в готельній мережі кабельного телебачення. Подібні системи забезпечують автоматизоване надання послуги та включення її в рахунок клієнта.Інтернет бронювання
Важливою функцією системи являється можливість бронювання з сайту, що дозволяє збільшити кількість продаж, а розміщення стає більш простим та доступним. Всі заявки з сайту автоматично попадають до системи, і у порт’є є вся інформація для роботи з гостем. Це ще один інструмент сучасного готелю.