SERVIO Hotel // Про продукт / Модулі системи
Модулі системи

SERVIO має модульну структуру, що охоплює всі необхідні функції робітників готеля, та дозволяє найбільш гнучко підходити до рішення індивідуальних побажань та вимог замовника.


 

Модулі системи
 
Базовий
Вирішує основні завдання поселення та реєстрації гостей, бронювання номерів, облік побажань гостя, автоматичне створення електронних ключів-карток, пошук очікуваних, проживаючих та від'їзджаючих гостей, реєстрація повідомлень та багато іншого для ефективної роботи порт’є.
 
Продаж
Інструмент для ведення роботи з компаніями-партнерами, редагування курсу валют, можливість переглядати статистику, аналізувати основні тарифи та встановлювати нові.
 
Бухгалтерія
Servio повністю інтегрована з комплексом прикладних бухгалтерських програм таких як 1С:Бухгалтерія, що дозволяє здійснити вивантаження даних з системи та вести фінансову діяльність згідно чинного законодавства.
 
Статистика та звітність
Модуль статистики та звітності дозволяє бути завжди в курсі подій, що відбуваються в готелі. Потужня система звітів генерує будь-які форми звітності з сортуванням по зручним критеріям.
 
Адміністрування
Для контроля та керуванням готелем Servio пропонує широкий вибір функцій: управління тарифами, ведення історії гостя та/або компанії, програми лояльності, робота з туристичними агенствами та контрагентами, розгорнута звітність.
 
Модулі зовнішніх систем
Всі модулі працюють злагоджено, як єдиний годинниковий механізм, взаємодіючи між собою на всіх етапах управління. Додаткові модулі дозволяють розширити межі вирішуваних завдань.